K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Příslušenství k lyofilizátorům

Intellitronics

Intellitronics

Pokročilejší dotyková řídící jednotka lyofilizátorů

Intellitronics je pokročilejší varianta dotykové řídící jednotky.

Encore

Encore

Software vhodný pro pilotní lyofilizátory

Encore již není pouze řídící jednotka, je to čistokrevná pracovní stanice sloužící jako mozek lyofilizátoru. Umožní nejen sledovat a zaznamenávat, ale i řídit každý krok a každý ventil přístroje v on-line režimu.

Maestro

Maestro

Software pro lyofilizátory s IN-SITU sterilizací parou

Maestro je nejvyšší úrovní řídícího systému pro lyofilizátory VirTis. Je vhodný především pro výrobní procesy, nehledě na množství, a tím je předurčen jak pro "malé" pilotní systémy, tak systémy průmyslového měřítka.

Wizard 2.0

Wizard 2.0

Řídící jednotka pilotních lyofilizátorů

Řídící jednotka, která může ovládat od nejmenší laboratorní až po největší pilotní lyofilizátor, nabízí okamžitý přehled, možnost sepsání receptů nebo plně automatizovaný režim vymrazování.

Vacuo-Temp

Vacuo-Temp

Vyhřívaný vakuový desikátor

Nastavitelná teplota od +5°C do 170°C. Teplotní stabilita 1°C, rozlišení 1°C. Elektronická kontrola teploty a digitální displej. Připojení k vakuové pumpě. Manometr.

Omnitronics

Omnitronics

Řídící jednotka stolních lyofilizátorů BenchTop Pro

Dotyková řídící jednotka Omnitronics je součástí každého lyofilizátoru BenchTop Pro. Nabízí uživateli komfortní přehled o procesu a jednoduché ovládání.