K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Příslušenství

Pultové mrazící boxy Elcold

Pultové mrazící boxy Elcold

Cenově zajímavé mrazáky do -45°C

Mrazící boxy Elcold jsou ideálním řešením, pokud hledáte box dle poměru cena a výkon. Všechny přístroje značky Elcold jsou vyráběny dle požadavků normy ISO 9000 a jsou opatřeny certifikátem CE.

Digitronic

Digitronic

Univerzální sušárny s nuceným oběhem vzduchu

Pro využití v bakteriologii, sušících procesech a pro sterilizaci. Digitální řízení a zobrazení teploty a času. Programovatelná délka sušení. Nabízená v objemech 33, 47, 76 a 145 litrů.

Incudigit-TFT

Incudigit-TFT

Nejlevnější laboratorní inkubátor nabídky

Incudigit je základní laboratorní inkubátor v řadě produktů značky JP Selecta. Disponuje přirozenou cirkulací vzduchu, což stačí i na jeho maximální objem – 150 litrů.

Incubig-TFT

Incubig-TFT

Velkokapacitní řešení

Pokud nedostačuje Incudigit svou velikostí, přichází na řadu Incubig, který nabídne uživateli prostor až 720 litrů objemu.

Incubator CO2

Incubator CO2

CO2 inkubátor

Jak už název napovídá, jde o klasický inkubátor s regulací vnitřní atmosféry CO2 určený především k anaerobní kultivaci buněk a tkání.

Skříňové inkubátory Hotcold

Skříňové inkubátory Hotcold

Chlazené vertikální inkubátory

Na výběr je z celkem 7 samostatně stojících inkubátorů o objemech od 600 litrů s precizním nastavením teploty, nerezovým interiérem nebo vnitřním osvětlením vzorků.

Prebatem-TFT

Prebatem-TFT

Chlazený inkubátor s nucenou cirkulací

Potřebujete-li cenově dostupný, avšak více precizní inkubátor než je Incudigit, nabízí se Prebatem-TFT. Nabízí přesnou regulaci teploty, chlazení a kapacitu do 150 litrů.

Dry-Big

Dry-Big

Horkovzdušná sušárna s objemem až 720 litrů

Dry-Big je horkovzdušná sušárna s maximální dosažitelnou teplotou až 250°C, nabízená v objemech 216, 288, 400 nebo 720 litrů. 

Hightemp

Hightemp

Vysokoteplotní sušárna až do 400°C

Je-li zapotřebí vyšších teplot, než standardních 250°C, Highttemp nabídne rozsah od 40 do 400°C při objemu 80 litrů.

Digiheat-TFT

Digiheat-TFT

Sušárny s přirozeným prouděním vzduchu

Sušárna s digitálním řízením a možností programování sušícího cyklu. Nabízená v objemech 19, 36, 52, 80 a 150 litrů. 

Vaciotem TV

Vaciotem TV

Vakuová sušárna s objemem 47 litrů

Teplota nastavitelná v rozmezí 35°C až 200°C a maximální vakuum 10-2 mm Hg dávají této sušárně možnost opravdu univerzálního použití.

Upright Ultrafreezer

Upright Ultrafreezer

Hlubokomrazící box až do -85°C

Skříňový hlubokomrazící box dosahující teploty až -86°C.

Transportní mrazící boxy

Transportní mrazící boxy

Transportní mrazící box pracující v teplotním rozmezí -10° až -20°C

Profesionální transportní box musí splňovat mnohem přísnější kritéria, než jaká známe u autochladniček. Především musí umět i mrazit a to přesně...

Dryglass

Dryglass

Sušárna na sklo

Tato sušárna s rychlou cirkulací vzduchu a s rozsahem nastavení teploty od 40 do 170°C umožní perfektní vysušení laboratorního skla.

Touchscreen

Touchscreen

Dotyková řídící jednotka bioreaktorů INFORS HT

Dotyková obrazovka pro fermentory INFORS HT plně nahrazuje starší PID jednotky. Přináší uživateli jasný a okamžitý přehled o všech funkcích a stavu bioreaktoru.

Maestro

Maestro

Software pro lyofilizátory s IN-SITU sterilizací parou

Maestro je nejvyšší úrovní řídícího systému pro lyofilizátory VirTis. Je vhodný především pro výrobní procesy, nehledě na množství, a tím je předurčen jak pro "malé" pilotní systémy, tak systémy průmyslového měřítka.

Encore

Encore

Software vhodný pro pilotní lyofilizátory

Encore již není pouze řídící jednotka, je to čistokrevná pracovní stanice sloužící jako mozek lyofilizátoru. Umožní nejen sledovat a zaznamenávat, ale i řídit každý krok a každý ventil přístroje v on-line režimu.

Intellitronics

Intellitronics

Pokročilejší dotyková řídící jednotka lyofilizátorů

Intellitronics je pokročilejší varianta dotykové řídící jednotky.

Omnitronics

Omnitronics

Řídící jednotka stolních lyofilizátorů BenchTop Pro

Dotyková řídící jednotka Omnitronics je součástí každého lyofilizátoru BenchTop Pro. Nabízí uživateli komfortní přehled o procesu a jednoduché ovládání.

Wizard 2.0

Wizard 2.0

Řídící jednotka pilotních lyofilizátorů

Řídící jednotka, která může ovládat od nejmenší laboratorní až po největší pilotní lyofilizátor, nabízí okamžitý přehled, možnost sepsání receptů nebo plně automatizovaný režim vymrazování.