K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Fermentory

Pojmy „fermentor“ a „bioreaktor“ jsou synonyma pro totožná zařízení, která jsou považována za srdce výrobní linky biotechnologického procesu. Probíhá v nich růst buněk a tvorba produktů, nebo konverze substrátu na jeden či více produktů, přičemž proces je katalyzován buď volnými buňkami, nebo buňkami vázanými na nosič, nebo jedním či více enzymy vázanými na nosič.

Stolní, sterilizované v autoklávu

Nerezové, velké a sterilizované parou

Fotobioreaktory a jiné


Řídící jednotky, software, analyzátory plynů...

Minifors

Minifors

Bioreaktor pro začátečníky

Minifors je bioreaktor vhodný pro kultivaci bakterií nebo tkáňových kultur. Je ideální pro začínající uživatele, školy, ale také pro nízkoobjemovou kultivaci zkušených uživatelů.

LED Flat Panel

LED Flat Panel

Air-lift bioreaktor

LED Flat Panel je vlastně příslušenstvím pro model Labfors Lux, který s průběžným vývojem pomáhá ve výzkumu Algae již přes 20 let. Kultivace v prosvětleném panelu dává ale možnost přesunu do pilotní až produkční oblasti.

Labfors Lux

Labfors Lux

Algae bioreaktor

Labfors už ve své první generaci dal svým konceptem vzniknout speciální variantě pro fotosyntetickou kultivaci - Labfors Lux.

Terrafors IS

Terrafors IS

Fermentor pevných částic

Terrafors je fermentor pro kultivaci organických látek v pevné fázi s možností sterilizace IN-SITU. Své uplatnění najde v oblasti biodegradací, bioremediací a ve fundamentální a užitné technologii soli.

Labfors 5

Labfors 5

již 5. generace nejvíce flexibilního, stolního bioreaktoru

Nejvíce flexibilní stolní bioreaktor přichází ve své páté generaci, která nabízí navíc možnost sestavení vlastní fermentační armády až z 6 bioreaktorů. Na to vše samozřejmě dohlíží program IRIS 6.

Techfors

Techfors

Splní každý požadavek

Techfors je špičkou nabídky švýcarského výrobce INFORS HT. Fermentor, který je de facto vždy postaven dle přání uživatele, nabízí celkový objem od 30 do 750 litrů a individualita zde nabírá nového rozměru.

Techfors S

Techfors S

pilotní fermentor

Techfors S je výtečným mezistupněm mezi autoklávovatelnými fermentory a provozními bioreaktory. Disponuje rozpětím celkových objemů od 15 litrů do 42 litrů.

Labfors BioEtOH

Labfors BioEtOH

Enzymatická hydrolýza a fermentace ruku v ruce

Poslední přírůstek do rodiny mutací bioreaktoru Labfors 5 je určen pro kultivace začínající pevnou fází. Díky unikátnímu řešení regulace ohřevu nedochází k přehřívání média a je snadnější udržet vysokou aktivitu enzymů.

Multifors 2

Multifors 2

2, 4 nebo 6 kultivací najednou

Multifermentor Vám umožní provést 2 - 4 - 6 kultivací ve stejném čase, za stejných podmínek, ale přesto na sobě nezávislých.

Analyzátor O2 & CO2 pro fermentory

Analyzátor O2 & CO2 pro fermentory

Komplexní řešení až pro 6 bioreaktorů

Hledáte-li bioreaktor s měřením kyslíku a CO2 na výstupu, pozornosti by vám nemělo ujít řešení od jediného výrobce, kterým je INFORS HT.

BCP-O2

BCP-O2

Analyzátor O2 pro bioreaktory

Málo který element je tak důležitý pro život jako kyslík. Nespokojíte-li se s měřením pouze rozpuštěného kyslíku, BlueSens pro vás má zajímavou nabídku.

BCP-CO2

BCP-CO2

On-line analýza CO2

V biotechnologii je plyn CO2 hlavním indikátorem kondice metabolického procesu. BlueSens přináší cenově dostupné řešení pro laboratorní i produkční bioreaktory.

LabCIP

LabCIP

Automatické CIP a SIP bioreaktoru Labfors 5

Nebaví vás čistit a sterilizovat kultivační nádobu bioreaktoru? Zabere čištění více času než samotná vsádka kultur? LabCIP za vás fermentor vyčistí (CIP), sterilizuje (SIP) a na vás nechá pouze výzkum.

Fotobioreaktor PBR101

Fotobioreaktor PBR101

Nejmenší a nejlevnější fotobioreaktor na vašem stole

Americká společnost Phenometrics Inc. uvádí na trh vlastní stolní foto-bioreaktor určený především pro algae kultivace. Jeho výhodou jsou kompaktní rozměry, jednoduchá obsluha a také příznivá cena.

Super Safe Sampler

Super Safe Sampler

Geniálně jednoduchý, aseptický odběr vzorků

Důkazem kvality značky není jen zpracování produktů, ale rovněž schopnost inovace a přínos pokroku v daném odvětví. Super Safe Sampler je jednoduchý a přitom spolehlivý způsob odběru vzorků z fermentorů INFORS HT.