K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Zastoupení

VirTis

www.SPscientific.com VirTis Americký specialista v oblasti poradenství a výroby laboratorních, pilotních i průmyslových lyofilizátorů je na trhu již přes 70 let. Se začleněním do koncernu SP Scientific se tak stal součástí největší skupiny výrobců lyofilizačních zařízení na světě. Jejich produkty jsou známé velmi širokou nabídkou příslušenství, možností sestavení přístroje z velké palety variací dle potřeb aplikace, ale rovněž životností a robustním provedením. Ve spolupráci s dalším členem koncernu, firmou FTS jsou spoluautory jedinečného výzkumného systému LyoStar.

Infors HT

www.infors-ht.com Infors HT Švýcarská společnost INFORS HT je odborníkem v oblasti výroby a vývoje orbitálních třepaček a bioreaktorů pro bakteriální i tkáňové kultury. Firma s 50 lety úzkého zaměření v současnosti nabízí hi-end modely laboratorního a pilotního měřítka. Jejich fermentory jsou známy konstrukcí jednoho rámu, propracovaným řízením a zpracováním z kvalitních materiálů. Orbitální třepačky, ať už s inkubací nebo bez ní, proslavila adhezivní páska Sticky-Stuff nebo patentovaný systém Penta-Drive.

Genevac

www.genevac.com Genevac Firma Genevac je evropským bratrem v jinak americkém koncernu SP Scientific a její specializací jsou odstředivé vakuové koncentrátory. Jejich sortiment se vyznačuje spojením efektivního ovládání s použitými materiály, což dohromady mnohonásobně zvyšuje rychlost zpracování a kvalitu koncentrování vzorků, než je tomu u běžných rotačních odparek. Ne nadarmo je jejich sloganem „Making time for science“.

SHP Steriltechnik

www.shp-steriltechnik.de SHP Steriltechnik Německá společnost je odborníkem v oblasti laboratorních autoklávů. Ačkoliv jde poměrně o mladého výrobce, většina jejich zaměstnanců má bohaté zkušenosti z bývalé značky H&P Labortechnik. Jejich současný sortiment je vhodný pro laboratoře, které hledají parní sterilizátory s inovativním ovládáním v objemu od 25 do 195 litrů. Modelová řada Laboklav navíc nabízí unikátní možnost přestavění horizontální jednotky na vertikální a zpět.

Hull

www.spscientific.com Hull Značka Hull supluje koncern SP Scientific jako odborník pro ryze průmyslové odvětví. Jejich nejmenší lyofilizátor nabízí užitnou plochu polic 20 m2. Veškeré přístroje jsou tak vyráběny vždy na zakázku podle potřeb zákazníka a s ohledem na normy cGMP a GAMP. Mezi milníky se řadí i výroba gigantického lyofilizátoru speciálně pro vrak potopené lodi La Belle.

Fiocchetti

www.fiocchetti.it Fiocchetti Specialista na nízké teploty vyrábí chladící boxy, chlazené skříně, krevní banky, transportní ledničky a mrazáky, pultové i skříňové hlubokomrazicí boxy, chladící boxy pro patologie. Jeho silnou předností je kvalitní zpracování použitých materiálů a unikátní řídící jednotky se záznamem na datovou kartu a hlášením alarmů.

JP Selecta

www.jpselecta.es JP Selecta Španělský výrobce kompletního laboratorního sortimentu od plastového a nerezového programu, přes magnetické míchačky, sušárny, pece, inkubátory, centrifugy, kultivační boxy, chladící a mrazící techniku až po parní i elektrické autoklávy, analyzátory a měřící techniku.

BlueSens

www.bluesens.de BlueSens BlueSens se zabývá vývojem a výrobou analyzátorů pro měření plynů, které nachází uplatnění u laboratorních i pilotních bioreaktorů nebo třepaček. S jejich pomocí jsme schopni k přístrojům nabídnout měření např. O2, N2, CO2 nebo CH4. Jejich spolupráce s firmou INFORS HT zajišťuje plnou kompatibilitu s nabízenými bioreaktory a třepačkami.

BioPharma Technology

www.biopharma.co.uk BioPharma Technology BioPharma Technology není výrobcem, ale nabízí služby a poradenství v oblasti optimalizace procesu lyofilizace produktu. Díky této společnosti jsme schopni nabídnout nejen zařízení, ale rovněž cestu k perfektnímu výsledku sušení vzorků nebo možnost ověření, že zvažovaný lyofilizátor bude pro daný proces adekvátní.

Napište nám