K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Speciální bioreaktory

Způsob sterilizace nebo umístění v této kategorii nehraje roli. Mezi speciálními bioreaktory najdete především přístroje s konkrétním určením. Silně jsou zastoupené bioreaktory pro fermentace algae nebo látek v pevné a polo-pevné fázi.

Labfors Lux

Labfors Lux

Algae bioreaktor

Labfors už ve své první generaci dal svým konceptem vzniknout speciální variantě pro fotosyntetickou kultivaci - Labfors Lux.

Labfors BioEtOH

Labfors BioEtOH

Enzymatická hydrolýza a fermentace ruku v ruce

Poslední přírůstek do rodiny mutací bioreaktoru Labfors 5 je určen pro kultivace začínající pevnou fází. Díky unikátnímu řešení regulace ohřevu nedochází k přehřívání média a je snadnější udržet vysokou aktivitu enzymů.

LED Flat Panel

LED Flat Panel

Air-lift bioreaktor

LED Flat Panel je vlastně příslušenstvím pro model Labfors Lux, který s průběžným vývojem pomáhá ve výzkumu Algae již přes 20 let. Kultivace v prosvětleném panelu dává ale možnost přesunu do pilotní až produkční oblasti.

Terrafors IS

Terrafors IS

Fermentor pevných částic

Terrafors je fermentor pro kultivaci organických látek v pevné fázi s možností sterilizace IN-SITU. Své uplatnění najde v oblasti biodegradací, bioremediací a ve fundamentální a užitné technologii soli.