K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Servisní smlouva

Každý přístroj vyžaduje alespoň minimální údržbu. Servisní smlouva Vám umožní předcházet problémům, když denně využívané zařízení prochází opotřebením. Rovněž i případný servisní zásah nebude zásahem do Vašeho rozpočtu díky rapidnímu zvýhodnění servisu.

Servisní smlouvu je možné uzavřít na jakékoliv zařízení dodané naší společností a za jistých podmínek i na zařízení námi zastupovaných výrobců, dodaných jiným distributorem.

Součástí servisní smlouvy je vždy mininálně jedna preventivní prohlídka ročně. V závislosti na počtu přístrojů krytých servisní smlouvou uživatel také získává slevu ve výši až 15% z každého servisního zásahu.


Kontrakt dále přesně upravuje dobu nástupu na servis a dobu pro odstranění závady vč. pokut v případě nedodržení termínu.

Protože jde o smlouvu individuální, je čistě na uživateli, jaké přednese požadavky. Lze dohodnout více preventivních prohlídek ročně, kratší dobu nástupu na servis nebo dohled nad termíny prohlídek.

Napište nám