K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Preventivní prohlídka

Nic není věčné a i kvalitní přístroj potřebuje občasnou kontrolu stavu, protože zejména součástky jako těsnění, hadičky, topná tělesa mohou při dlouhodobém provozu ztrácet na výkonu nebo vypovědět funkci. Tomu pomůže předcházet preventivní prohlídka.

Preventivní prohlídka velmi často odhalí únavu součástky, která sama o sobě stojí zanedbatelnou částku. Nicméně je lepší tuto součástku předem objednat nebo rovnou vyměnit bez nutnosti odstavení přístroje z provozu na dobu několika dní. 

Nemáte-li vlastní servisní smlouvu, můžete pro svůj přístroj objednat preventivní prohlídku. V závislosti na typu přístroje je vždy součástí prohlídky kontrola stavu v útrobách přístroje, zátěžový test běžného použití, kontrola stavu drobných součástek a vyčištění od prachu z oblasti ventilátorů nebo průduchů. V objednávce lze samozřejmě specifikovat vlastní požadavky.

Součástí prohlídky je rovněž vystavení protokolu o preventivní prohlídce, který obsahuje seznam provedených úkonů a doporučení pro další používání přístroje. Přístroj pak dostane štítek s datem další preventivní prohlídky, dle intervalů doporučených výrobcem.

Ceny preventivních prohlídek na vybraných přístrojích naleznete v servisním ceníku. Přesnou cenovou nabídku Vám vypracuje servisní oddělení.

Napište nám