K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Individuální úpravy laboratorních přístrojů

Zdvojená plocha pro baňky v orbitální třepačce EcotronNámi výhradně zastupovaní výrobci laboratorních přístrojů jsou otevřeni individuálním požadavkům koncových uživatelů. Jsme tak schopni zákazníkům nabídnout přístroj na míru jeho potřebám, který jinde nesežene. 

Pokud však uživatel zjistí, že by potřeboval "něco jinak" v momentě, kdy je přístroj v laboratoři, znamenalo by provedení úpravy výrobcem nákladné zaslání přístroje zpět. Tomu umíme předejít provedením úprav na místě. Nejedná se však o žádné "garážové úpravy". Každá modifikace laboratorního zařízení je konzultována s výrobcem a jeho techniky. 

Jmenovat všechny možnosti nemá smysl, protože jich je opravdu velké množství a každý další zákazník může přinést nový požadavek. Z doposud běžně realizovaných zásahů lze jmenovat zdvojení plochy pro baňky ve třepačce Ecotron (viz. obrázek vpravo), přidání dalšího parametru měření k bioreaktoru, který na tuto možnost nebyl připraven nebo vytvoření by-passu ohřevného okruhu lyofilizátoru za účelem možnosti vypnutí a opětovného zapnutí tohoto okruhu.

 

Napište nám