English version

Mrazící boxy Fiocchetti

Italský výrobce chladící a mrazící techniky se specializuje u svých produktů zejména na monitorování stavu teploty a je připraven vyjít vstříc i speciálním požadavkům.


Ke svým mrazícím boxům, které nabízí v pultovém i skříňovém provedení, nabízí modulární systém zásuvek. Uživatel si tak může vybrat, zda-li chce police hliníkové, nerezové, průhledné nebo pouze rošty. Další výhodou jsou nastavitelné rozestupy zásuvek, jejich robustnost a především možnost celý systém vyndat a interiér bez záhybů snadno vyčistit.

Aby byla zajištěna 100% funkčnost, nabízí se k vybraným modelům několik variant sledování vnitřní teploty. Může jít o standardní záznam na papír nebo o SD kartu, která uchovává záznam až 2 let zpětně. Export dat je pak otázkou okamžiku.

Vyšší třída nabízí samozřejmě možnost připojení k počítači nebo rovnou na server. Hlášení alarmů na mobilní telefon umožní mít přehled o svých vzorcích opravdu kdekoliv na světě.

Mrazící boxy Fiocchetti se vyznačují kvalitním zpracováním a precizností provedení. Klasické i transportní mrazící boxy nabízí vysokou přesnost a promítá se v nich více jak 30 let zkušeností firmy Fiocchetti.

Ostatní mrazící zařízení jako výrobníky ledu, transportní chladničky nebo mrazáky, celé chladící místnosti a chladící boxy pro patologie jsou v nabídce také.

  • Logo Fiocchetti

TIŠTĚNÝ KATALOG

RYCHLÝ KONTAKT

VB Leasing

Newsletter

WEBINÁŘ

on-line semináře o lyofilizaci

Více informací


Copyright 1996 - 2015 Biotrade Úvodní stránka | obchodní podmínky | kontakt