K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Lyofilizátory

Lyofilizátory rozdělujeme do 4 základních kategorií. Laboratorní jsou určeny především pro jednoduché sušení produktu do cca 1 - 2 kg formou lyofilizace. Pilotní nebo také označované jako polo-provozní jsou větší zařízení určené pro malou výrobu nebo R&D oddělení, kde je zapotřebí myslet i na optimalizaci procesu. Produkční lyofilizátory jsou pak čistě výrobní systémy navrhované na zakázku dle požadavků zákazníka. Zvláštní kategorii tvoří potravinářské lyofilizátory, určené pro ne-vědecké využití jako např. lyofilizace potravin, archeologických nálezů nebo knih postižených povodněmi.

Ultra

Ultra

až 2,13 metru v pilotním lyofilzátoru

Ultra je unikátní model pro náročné zákazníky. Proto je schopen nabídnout plochu až 2,13 metrů pro sušené vzorky, ale také jej lze sestavit na míru z veškerého nabízeného příslušenství VirTis.

36DX66

36DX66

Lyofilizátor s kapacitou 2 - 9,3 metrů čtverečních

Pokud by kapacitně nestačil model 24DX48, nabízí VirTis v oblasti výrobních lyofilizátorů verzi 36DX66, která nabízí kapacitu v rozsahu 2,08m2 až 9,28m2.

Lyostar 3

Lyostar 3

Unikátní zařízení pro optimalizaci lyofilizačního procesu

Lyostar 3 tvoří kategorii sám o sobě. Jde o speciální lyofilizátor určený pro optimalizaci procesu lyofilizace před přesunem do výrobního měřítka.

24DX48

24DX48

bezkonkurenční v poměru cena / kapacita

24DX48 nedisponuje ani hezkým názvem ani možností zázamu dat nebo precizní kontrolou procesu jako ostatní lyofilizátory VirTis. Dokáže však nabídnout výborný poměr cena vs. kapacita.

VirTual

VirTual

Produkční lyofilizátor v pilotním provedení

Potřebujete pro výrobu lyofilizátor, ale kapacity Vaší výroby nevyžadují průmyslové zařízení? Vždyť i malé množství správné hodnoty má na trhu svou cenu. Proč tedy pořizovat mnohonásobně nákladnější přístroj, který nevyužiteje?

Benchmark

Benchmark

Sériově vyráběná průmyslová kapacita

Benchmark nabízí zákazníkům plochu polic v rozsahu od 1,46 do 22,42 metrů čtverečních. Ačkoliv jde stále o sériově vyráběný model, uživatel má na výběr z velké palety příslušenství.

Průmyslové lyofilizátory Hull

Průmyslové lyofilizátory Hull

Industriální řešení na míru

Hull je značka průmyslových lyfilizačních zařízení, která jsou vyráběna pro standard cGMP. Navazují tak na model Benchmark značky VirTis.

Genesis

Genesis

...když už laboratorní přístroj nestačí.

Hledáte-li pilotní zařízení s jednoduchou obsluhou jako náhradu za laboratorní přístroj, Genesis je dalším krokem, který Vám nabízí vymrazování na tácech až do průměru 0.85 metru.

Freezemobile

Freezemobile

Když potřebujete zpracovat hodně baněk

Klasické provedení "baňkového" lyofilizátoru je oblíbené zejména na vysokých školách a výzkumných ústavech.

AdVantage 2.0

AdVantage 2.0

komplexní systém stolního lyofilizátoru

Je Váš projekt připraven na přechod do pilotního stádia, ale chcete postup ještě ověřit nebo nedovolí rozpočet pořízení skříňového lyofilizátoru? AdVantage by mohl být Vaší výhodou.

BenchTop Pro

BenchTop Pro

Stolní lyofilizátor nové generace

Pro začínající uživatele je důležitá jednoduchost a tu nabízí BenchTop Pro jako jednu ze zásadních předností. Rovněž ale zaujme zákazníky, kteří chtějí svůj lyofilizátor řídit z domova.

FD80

FD80

Kapacita 80 kg potravin

Potřebujete vyrábět až 80 kg lyofilizovaných potravin / krmiv denně? FD80 je pak přístroj, který hledáte.

FD18

FD18

Kapacita 18 kg potravin

Čistě potravinářský lyofilizátor FD18 novozélandské značky CUDDON nabídne kapacitu 18 kg, která je vhodná pro menší provozy a výrobce lyofilizovaných potravin.

Vacuo-Temp

Vacuo-Temp

Vyhřívaný vakuový desikátor

Nastavitelná teplota od +5°C do 170°C. Teplotní stabilita 1°C, rozlišení 1°C. Elektronická kontrola teploty a digitální displej. Připojení k vakuové pumpě. Manometr.

AdVantage Pro

AdVantage Pro

Pilotní lyofilizátor v provedení na stůl

AdVantage Pro je nová generace pilotního lyofilizátoru v provedení na laboratorní stůl.

LyoS

LyoS

Nový SCADA software pro pilotní lyofilizátory

LyoS je nová generace SCADA programu určeného pro lyofilizátory VirTis. Nabídne uživateli širší možnosti, než předchozí program a současně je nabízen i pro průmyslové systémy. Díky tomu uživatel přecházející na větší lyofilizátor nebude dlouho tápat v novém rozhraní.