K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Aplikační podpora

Expert

Dodat objednaný přístroj na místo je polovina práce. Druhou polovinu tvoří servis, který musí zajistit bezproblémový chod zařízení. Naší snahou je přesáhnout celek tvořený z těchto dvou polovin, a proto našim zákazníkům nabízíme aplikační servis. Pod tímto pojmem může jít o jednoduchou radu jak změnit parametry nebo naopak optimalizaci celého procesu pro dosažení ideálního výsledku.

Naše zkušenosti

Nejsme vševědi. Ani za sebou nemáme tři doktoráty z různých oborů, ale máme zkušenosti od jiných zákazníků. Je tak dost možné, že problém, který vám brání v dosažení optimálního výsledku jsme řešili už s jiným uživatelem dříve a známe odpověď. Kromě toho se sami zajímáme o proces lyofilizace, fermentace a koncentrace vzorků, sledujeme nové trendy a odborné weby. Můžeme se tak  zaměřit na konkrétní proces zatímco Vy, pochopitelně, musíte mít znalosti z celého spektra výroby / výzkumu.

Navíc pracujeme s odborníky od výrobců. INFORS HT, SP Scientific i SHP Steriltechnik má vlastní aplikační specialisty. Jsou erudovaní, ale především mají zpětnou vazbu z celého světa. Leckdy stačí jednoduchý dotaz a není třeba znovu objevovat kolo.  

Kolik to stojí?

Velmi záleží na typu řešeného problému. Jednoduchá rada pocházející z našich zkušeností je samozřejmě zdarma, stejně jako veškeré konzultace pocházející z našich vlastních zdrojů. Zdarma jsou také všechny jednorázové konzultace s aplikačními specialisty od výrobců. Stojí to pouze čas čekání na odpověď. 

Pokud ovšem budete chtít optimalizovat proces lyofilizace tak, aby výsledkem byl dokonale hebký prášek (pharma-kvalita) nebo poslat zaměstnance na individuální školení se zaměřením na konkrétní fermentaci, už to bude vyžadovat delší práci odborníka a ta něco stojí. 

Napište nám