K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace

Speciální bioreaktory

Způsob sterilizace nebo umístění v této kategorii nehraje roli. Mezi speciálními bioreaktory najdete především přístroje s konkrétním určením. Silně jsou zastoupené bioreaktory pro fermentace algae nebo látek v pevné a polo-pevné fázi.

Fotobioreaktor Labfors LUX

Fotobioreaktor Labfors LUX

Algae bioreaktor

Labfors už ve své první generaci dal svým konceptem vzniknout speciální variantě pro fotosyntetickou kultivaci – fotobioreaktoru Labfors Lux.

Bioreaktor Labfors BioEtOH

Bioreaktor Labfors BioEtOH

Enzymatická hydrolýza a fermentace ruku v ruce

Poslední přírůstek do rodiny mutací bioreaktoru Labfors 5 je určen pro kultivace začínající pevnou fází. Díky unikátnímu řešení regulace ohřevu nedochází k přehřívání média a je snadnější udržet vysokou aktivitu enzymů.

Fotobioreaktor LED Flat Panel

Fotobioreaktor LED Flat Panel

Air-lift bioreaktor

LED Flat Panel je vlastně příslušenstvím pro model Labfors Lux, který s průběžným vývojem pomáhá ve výzkumu Algae již přes 20 let. Kultivace v prosvětleném panelu dává ale možnost přesunu do pilotní až produkční oblasti.

Fermentor pevných fází Terrafors IS

Fermentor pevných fází Terrafors IS

Fermentor pevných částic

Terrafors je fermentor pro kultivaci organických látek v pevné fázi s možností sterilizace IN-SITU. Své uplatnění najde v oblasti biodegradací, bioremediací a ve fundamentální a užitné technologii soli.