English version

Preventivní prohlídka

Nic není věčné a i kvalitní přístroj potřebuje občasnou kontrolu stavu, protože zejména součástky jako těsnění, hadičky, topná tělesa mohou při dlouhodobém provozu ztrácet na výkonu nebo vypovědět funkci. Tomu pomůže předcházet preventivní prohlídka.


Nemáte-li vlastní servisní smlouvu, můžete pro svůj přístroj objednat preventivní prohlídku. V závislosti na typu přístroje je vždy součástí prohlídky kontrola stavu v útrobách přístroje, zátěžový test běžného použití, kontrola stavu drobných součástek a vyčištění od prachu z oblasti ventilátorů nebo průduchů. Lze samozřejmě v objednávce specifikovat vlastní požadavky.

Součástí prohlídky je rovněž vystavení protokolu o preventivní prohlídce, který obsahuje seznam provedených úkonů a doporučení pro další používání přístroje. Přístroj pak dostane štítek s datem další preventivní prohlídky, dle intervalů, které doporučuje výrobce.

Ceny preventivních prohlídek na vybraných přístrojích naleznete v servisním ceníku. Přesnou cenovou nabídku Vám vypracuje servisní oddělení.

  • Preventivní prohlídka

TIŠTĚNÝ KATALOG

RYCHLÝ KONTAKT

VB Leasing

Newsletter

WEBINÁŘ

on-line semináře o lyofilizaci

Více informací


Copyright 1996 - 2015 Biotrade Úvodní stránka | obchodní podmínky | kontakt