English version

On-line školení lyofilizace formou webinářů

Koncern SP Scientific sdružuje pod svými křídly přední výrobce zařízení pro lyofilizaci a koncentraci produtků. Jsou to například VirTis, Hull, FTS nebo britská značka rotačních vakuových odparek Genevac. Protože každá z uvedených firem disponuje, kromě prodejců a odborníků v oblasti servisu, také aplikačními experty, nabízí tzv. on-line lyolearn webinars - česky volně přeloženo školení lyofilizace on-line. 

Dávno již webináře nejsou vedeny pouze pracovníky zmíněného koncernu, ale za pomoci dobrých vztahů s různými institucemi lze mezi přednášejícími nalézt experty ze soukromých společností nebo přednášející z různých univerzit z celého světa. 

Jak to funguje?

Princip je jednoduchý - jednou je potřeba se zaregistrovat a uvést svůj e-mail na stránce webinářů. Tam pak dostanete pokaždé avízo o plánovaných webinářích a jejich tématech. Když vás nějaký zaujme, stačí se přes odkaz na daný termín zapsat. Zpravidla se konají 2 termíny pro daný webinář, kolem 16. a 20. hodiny. Před začátkem webináře se pouze vrátíte na stránku SP Scientific a v pohodlí svého křesla můžete sledovat prezentaci odehrávající se ve vašem internetovém prohlížeči. 

Co to stojí?

Nic a to je na tom to krásné. Vyžadována je pouze a jenom registrace a následně hodina času. 

Co když to nestihnu?

Další nesporná výhoda webinářů SP Scientific je dostupnost všech uplynulých školení v archivu. To je dobré nejen, pokud vám termín vysílání nevyhovuje, ale také pro oživení a rovněž jako ohromná databáze návodů, kterak z lyofilizovaného produktu získat ještě víc.

Pokud se nechcete hned registrovat pro přehled o webinářích, můžete sledovat náš Twitter nebo jeho RSS kanál, kde pravidelně upozorňujeme na budoucí webináře. Samozřejmě je vám k dispozici rovněž seznam webinářů na stránkách SP Scientific.

TIŠTĚNÝ KATALOG

RYCHLÝ KONTAKT

VB Leasing

Newsletter

WEBINÁŘ

on-line semináře o lyofilizaci

Více informací


Copyright 1996 - 2015 Biotrade Úvodní stránka | obchodní podmínky | kontakt