English version

O nás

Firma Biotrade s.r.o. působí na trhu od roku 1996, kdy vznikla rozdělením původní společnosti Mercotrade s.r.o. z důvodu narůstající poptávky v oblasti laboratorní a zdravotnické techniky. Náš tým Vám tak může nabídnout více jak 15 let zkušeností s dodávkami do Českých i Slovenských laboratoří a nemocnic.

O obchodním oddělení

Naše obchodní oddělení pracuje formou individuálních nabídek. Zákazník tak ušetří spoustu času hledáním té pravé konfigurace daného přístroje a práci přenechá na nás. Naši obchodní zástupci Vás navštíví, zjistí Vaše potřeby a přání na přístroj a připraví individuální nabídku. Máte tak jistotu, že se na nic nezapomene a že do rukou dostanete kompletní nabídku včetně všech potřebných částí jako doprava, instalace, zaškolení personálu nebo možného příslušenství.

Jste to Vy, kdo si určí, jak chce nabídku zpracovat, jak rozsáhlá má být konfigurace a především jste to Vy, kdo pouze odešle poptávku a čeká v pohodlí své pracovny na našeho obchodního zástupce.

Pokud máte zájem sejít se s námi osobně, využijte formulář pro sjednání osobní schůzky s naším obchodním z zástupcem.

O servisu

Disponujeme vlastním servisním oddělením! Naši servisní technici zajišťují instalace, poradenství, záruční a pozáruční servis ke všem přístrojům dodaným naší společností. Samozřejmostí je možnost sepsání individuální servisní smlouvy, která zvýhodňuje uživatele v oblasti preventivních prohlídek, ale i náhlých servisních zásahů po záruční lhůtě.

Více informací o servisu naleznete v samostatné sekci, věnovné servisu.

ISO 9001

Naše společnost se od roku 2004 řídí normou ISO 9001.

certifikat

TIŠTĚNÝ KATALOG

RYCHLÝ KONTAKT

VB Leasing

Newsletter

WEBINÁŘ

on-line semináře o lyofilizaci

Více informací


Copyright 1996 - 2015 Biotrade Úvodní stránka | obchodní podmínky | kontakt