
Skladovací systémy pro mrazící boxy
K jakémukoliv mrazícímu boxu můžeme nabídnout také pestrou paletu skladovacích systémů od nerezových stojanů, přes PP krabičky až po samotné vialky a rozlišovače.
K uskladnění Vašich vzorků v mrazících boxech je zapotřebí skladovacích systémů, které nejen bezpečně uloží cenné materiály, ale také Vám je pomohou roztřídit a rychle najít.
Nerezové stojany pro krabičky jsou v nabídce jak pro pultové, tak pro skříňové mrazící boxy. Na výběr je řada velikostí, které se liší kapacitou krabiček a rozměry, pro oba typy mrazících boxů.
Krabičky nabízíme kartonové v široké škále barev. Ty je možné vybavit vnitřní mřížkou pro oddělení vialek. V nabídce jsou rovněž PP krabičky, také o řadě barev, které jsou již vybaveny mřížkou a popisem pozice na víku. Všechny typy krabiček nabízíme v několika výškách pro různé vialky.
Neposlední v řadě jsou samotné cryovialky o různých objemech v sterilním nebo klasickém balení a k nim barevné rozlišovače.
Za zmínku stojí produkt Labtop Cooler. Krabička s gelovou náplní. Stačí namrazit a následně uchová Vaše vzorky v nízké teplotě, když je potřebujete mít zrovna mimo mrazící box.
Pro kompletní přehled včetně ceníku klikněte na "Prospekt CZ" níže.
RYCHLÝ KONTAKT
- V pracovní době 8:00 – 16:00
- +420 220 396 122
-
BiotradeCZ - biotrade@biotrade.cz
Newsletter











