English version

IRIS

Program IRIS je vlastní produkt firmy INFORS HT. Jde o program, který ovládá jakýkoliv fermentor z dílen INFORS HT, ať o objemu 0,5 nebo 300 litrů. V létě 2013 byla verze 5.3 nahrazena programem IRIS 6


Jeho dominantní vlastnosti jsou jednoduchost, přehlednost a profesionalita. Že to nejde dohromady? Jen se nechte přesvědčit.

Ať jste v oblasti fermentace expert nebo začátečník, jeden program Vám bude vyhovovat. Expert ocení škálu možností vlastního nastavení, včetně sepsání vlastních kontrolních sekvencí (nikoliv pouze receptů), kdy naučíte fermentor, jak se má chovat. Začátečník naopak bude potěšen jednoduchostí spuštění fermentace, změny parametrů, generování reportů ve formátu MS Excel. Samozřejmě nesmí chybět ani možnost nastavení uživatelských úrovní.

IRIS je vždy o jedné variantě. Uživatel tak získává vše potřebné v jednom balíčku. Neexistují žádné dodatečné moduly, které by mohly později scházet.

Důkazem našich tvrzení je řada spokojených uživatelů, ale také fakt, že pro IRIS nepotřebujete trávit týdenní školení v zahraničí - dostanete český návod a po 10 minutovém předvedení s programem IRIS prostě umíte. Přesto však máte k dispozici pomocnou ruku v podobě bezplatné podpory i ze strany výrobce (např. při sepsání kontrolní sekvence na míru).

  • Software IRIS
  • IRIS software
  • IRIS korelace

DOKUMENTY

TIŠTĚNÝ KATALOG

RYCHLÝ KONTAKT

VB Leasing

Newsletter

WEBINÁŘ

on-line semináře o lyofilizaci

Více informací


Copyright 1996 - 2015 Biotrade Úvodní stránka | obchodní podmínky | kontakt