
Fermentory INFORS HT
Zde se Vám pokusíme stručně představit fermentory značky INFORS HT.
První fermentor z dílen INFORS HT vyšel již před více jak 40 lety. Za tu dobu se tento výrobce bez přestání specializuje na vývoj, projekci a výrobu bioreaktorů pro laboratorní i provozní využití.
V podkapitolách najdete odděleně fermentory:
- Autoklávovatelné, tedy stolní varianty se skleněnou kultivační nádobou o objemech od 0,5 do 13 litrů celkového objemu
- IN-SITU sterilizovatelné, nabídneme dva modely s nádobou z nerez oceli se sterilizací parou pro celkový objem v rozmezí 3,6 až 300 litrů
- Ostatní typy bioreaktorů. Jde o fermentory pro zvláštní aplikace, jako je pěstování algae nebo kultivace pevných látek
Co ale všechny fermentory INFORS HT spojuje?
- Precizní provedení
- Použité materiály
- Praktičnost manipulace
- Koncepce jednoho rámu
- Široké možnosti příslušenství
- Po-prodejní pomoc s aplikací
U vybraných modelů se zákazník může rozhodovat mezi řídící jednotkou Touchscreen nebo X-DDC. Ke každému stolnímu bioreaktoru náleží rovněž např. Super Safe Sampler. A úplně každý bioreaktor INFORS HT řídí software IRIS.
DOKUMENTY
RYCHLÝ KONTAKT
- V pracovní době 8:00 – 16:00
- +420 220 513 508
-
BiotradeCZ - biotrade@biotrade.cz
Newsletter









