English version

Fermentory

Fermentory INFORS HT

Obecné informace

Neznáte společnost Infors HT? Jde o nejstaršího výrobce bioreaktorů, který již více jak 45 let vyrábí fermentory ve švýcarské Basileji. Jde o ověřeného výrobce s více jak tisíci firem po celém světě z řad spokojených uživatelů.

Více informací

LabCIP

Pouze věda a žádné čištění!

Nebaví vás čistit a sterilizovat kultivační nádobu bioreaktoru? Zabere čištění více času než samotná vsádka kultur? LabCIP za vás fermentor vyčistí (CIP), sterilizuje (SIP) a na vás nechá pouze výzkum. 

Více informací

Touchscreen

Přehledné a jasné ovládání bioreaktoru

Dotyková obrazovka pro fermentory INFORS HT může plně zastat X-DDC, přinést uživateli jasný a okamžitý přehled o všech funkcích a stavu bioreaktoru.

Více informací

Super Safe Sampler

Sterilní odběr vzorků z bioreaktorů INFORS HT

Důkazem kvality značky není jenom zpracování produktů, ale rovněž schopnost inovace a přínos pokroku v daném odvětví. Super Safe Sampler je jednoduchý a přitom spolehlivý způsob odběru vzorků ze stolních fermentorů INFORS HT.

Více informací

IRIS 6

Ověřený dohled nad bioprocesy ve třepačce nebo fermentoru

Software IRIS je na trhu již přes 25 let pro bioreaktory značky Infors HT. Šestá generace programu však dokáže řídit a monitorovat i inkubované třepačky. Mezi jeho hlavní přednosti patří komplexní provedení bez nutnosti přikupování jakýchkoliv dalších modulů.

Více informací


první 1 poslední

TIŠTĚNÝ KATALOG

RYCHLÝ KONTAKT

VB Leasing

Newsletter

WEBINÁŘ

on-line semináře o lyofilizaci

Více informací


Copyright 1996 - 2015 Biotrade Úvodní stránka | obchodní podmínky | kontakt